Avaleht
Kes me oleme
Põhikiri
Ole hea!
Üritused
Artiklid
Toetajad
BLOGI
Kodu otsivad kassid
Kodu otsivad koerad
Abi saanud loomad
Kodu leidnud loomad
Uudistega kodust
Koerte ja kasside pidamise
eeskiri Kuressaares

Loomakaitseseadus
 

Sõbrakäpapäev Aurigas 14.02.09


14.02.09 korraldasime Auriga keskuses käsitöömüügi ja infopäeva. Infot jagasime meie tegevuse, meil kodu ootavate loomade ja loomapidamisega seonduva kohta. Müügil olevad asjad olid tehtud meie endi, meie sugulaste ja sõprade poolt ning annetatud eraisikute poolt.
Meiega koos viibisid Auriga keskuses ka projekti "Päike kuuti" tüdrukud, kes viisid külastajate seas läbi uurimuse selle kohta, kui palju nad kohalikust loomade turvakodust teavad. Kahetsusega pidime tunnistama, et inimesed teavad meist ikka veel üsna vähe.
Müügiga teenisime 775.- sellele lisandus veel annetustest saadud raha, nii et kokku saime umbes 1000 krooni ringis. Kuna hoiukodudes on vaja mitmeid asju, siis tuleb hoolega mõelda, kuhu paigutada sõbrapäeval saadud raha. Üks variant on spetsiaalse kassipüüdmispuuri soetamine, sest metsikuid (ja tihti ka tegelikult üsna sõbralikke) kasse käega ei püüa. Samuti oleks hädasti vaja Valjala hoiukodusse sooja kuuti ja aeda selle ümber. Ehk saame selle jaoks raha annetustest või mõnelt järgmiselt müügipäevalt.
Suured tänud kõigile, kes meid toetasid, raha ja asju annetasid! Erilised tänud ka muidugi Kristi Kullile, kes võimaldas meil Aurigasse oma müügileti üles panna!