Avaleht
Kes me oleme
Põhikiri
Ole hea!
Üritused
Artiklid
Toetajad
BLOGI
Kodu otsivad kassid
Kodu otsivad koerad
Abi saanud loomad
Kodu leidnud loomad
Uudistega kodust
Koerte ja kasside pidamise
eeskiri Kuressaares

Loomakaitseseadus
 
Lotte

Lotte oma vana kodu hoovis koos toitja ja paitajaga ja Lotte oma uue kodu voodis


Lotte on emane kass, kelle eelmine perenaine suri ja ei perenaise lapsed ega maja uued omanikud ei tahtnud kiisut endale. Lotte elas edasi oma vana kodu hoovis, kuuris ja põõsastes ning kõrvalmaja hoovis. Mõned head inimesed toitsid teda ning tema kolme pisikest poega. Lottest saime teada 2006 aasta suvel, käisime teda ja tema pojakesi pildistamas ning paigutasime nende pildid MTÜ kodulehele kodu otsima.
Lotte üks laps (Kaisu)sai otse tänavalt uude koju. Teine kohanes tükk aega hoiukodus, kuni sai samuti kodu Kuressaares (kollane kassipoiss). Kolmas laps oli kõige arglikum, teda kinni püüda ei õnnestunud.
Lotte ise sai arsti juurde toimetatud, et ta enam poegi ei saaks. Kuna aga uut kodu talle pakkuda polnud, läks ta tagasi oma koduhoovi.
Siis aga hakkas kiisu vastu huvi tundma pere Tallinnast ning üsna pea olime Lottega pealinna poole teel, kus teda ootas ees pärslasest kass Oskar ja väga tore pere. Lotte saigi oma nime uuelt perelt.
Nüüdseks on ka Lotte kolmas laps kätte saadud, opereeritud, et ta enam poegi ei saaks, kuid elama läks ta tagasi oma vana kodu hoovi, kus tal on toitjad olemas. Tema kolm lapsukest, Lotte lapselapsed Augustus, Octavius ja Sophia) leidsid kiiresti endale uued kodud.

Lotte kohanes uus kodus üsna kiiresti ja võttis uue pere inimesed kohe omaks. Pärast mõningat uue koduga tutvumist ja kohanemist, valis lemmikuks väikese perepoja ja tema voodi. Pärslasest vanapoisi Oskariga sõbrunemine võttis aga aega. Lotte kohanemisest uues kodus ja edasisest käpakäigust saab lugeda meie blogist.

Uudised 02.01.09: Lotte on nüüd juba mitu aastat mandriplika olnud. Hiljuti käis ta operatsioonil, sest igemepõletik oli suus nii tugev, et narkoosi all pidi Toometi kliinikus mitu hammast eemaldama. Suu oli ikka päris kole , kuid peale pikka antibiootikumikuuri sai jälle korda. Jõuluks sai Lotte terveks ja nüüd saab taas rõõmsalt süüa. Tema lemmiktegevus on kamina ees istumine või eri voodites magamine . On väga inimestelembene endiselt. Saadan paar pilti ka Lottest. See pilt, kus Lotte upitab, on tehtud siis, kui ta püüdis kreemitorti laualt kätte saada ja arvas, et keegi ei näe.
Lotte sai kingituse
Lotte sai kingituse