Avaleht
Kes me oleme
Põhikiri
Ole hea!
Üritused
Artiklid
Toetajad
Tähelepanu!
Ostunurk
Blogi
KODU OTSIVAD KASSID
KODU OTSIVAD KOERAD
Abi saanud loomad
Kodu leidnud loomad
Uudistega kodust
Vikerkaare taga
Kus On Kurva Kodu?
Kuressaare koerte ja kasside pidamise
eeskiri

Kaarma valla koerte ja kasside pidamise eeskiri
Loomakaitseseadus
 
MIISU

Kirjutan natuke kollasest kiisust kes Hiiumaale elama asus. Hiiumaale tagasi läks sõit väga hästi kiisu magas terve tee kuna päike paistis mõnusalt puurist sisse. Kodunes väga kiiresti ainult esimesel ööl tegi mõned haledad näud, kui kõik vaikseks jäi, aga siis hüppas ta meie voodisse ning lõi lahti kõva nurru ja uinusimegi tema nurrumise saatel.

Liivakasti hakkas kohe kasutama ja on väga viks ja puhas. Söömaga natike pipardab juba, tahab ikka rohkem konserve süüa ja kooresemat piima peale juua, muidugi kala tahaks ka tihedalt saada, aga saare värk, kala eriti saada pole.

Magab ikka kus mugavam ehk siis voodites ja meie väikese poisi voodi on tema lemmik voodi. Tunneb juba oma territooriumi ära ja seega saab ka palju õues mürada, kui kutsun tuleb ilusti trepist üles tuppa. Käisime ka vaksineerimas ära. Nimeks panime Miisu. Koer hoiab eemale, kuna vana kass oli boss majas, siis ei lähe ka nüüd koer enne sööma, kui kass on söömise lõpetanud. Meil läheb väga hästi ja oleme oma valituga väga rahul. Aitäh Teile ! Tervitades Ave-Marii